Darbuotojų nuoma

Darbuotojų nuoma

Darbuotojų nuoma (kitaip vadinama personalo nuoma ar laikinasis įdarbinimas) – tai šiuolaikinė paslauga, suteikianti galimybę lanksčiai valdyti žmogiškuosius išteklius. Tai yra tokia darbo santykių forma, kuomet Laikinasis darbuotojas įdarbinamas Laikinojo įdarbinimo įmonėje su tikslu juos siųsti dirbti kitos įmonės (darbo naudotojo) naudai.

Jeigu turite kintamąjį darbo krūvį , padidėjo darbo apimtis ir Jums skubiai reikalingi darbuotojai, norite padidinti personalo valdymo efektyvumą, susirgo Jūsų darbuotojas ir Jums skubiai reikia jį pakeisti kitu, mūsų įmonės profesionalai bei jų profesionalūs sprendimai, padės padidinti Jūsų verslo našumą.

Darbuotojų nuoma yra naudinga daugeliu aspektų:

  1. Norite padidinti personalo valdymo efektyvumą,
  2. Padidėjus darbo apimčiai trūksta darbuotojų, siekiate įvykdyti terminuotus projektus ar
    atlikti trumpalaikius darbus,
  3. Susirgo Jūsų darbuotojas ir nedelsiant reikalingas kitas,
  4. Norite supaprastinti darbo santykių administravimą,
  5. Neturite laiko ieškotis kito darbuotojo
  6. Reikalingas ilgalaikis darbuotojas, bet neturite laiko “bandomojo darbuotojo” paieškoms

Kuom ši paslauga naudinga Jūsų verslui?

Naudojantis šią paslauga, mūsų klientas gali maksimaliai susikoncentruoti į savo pagrindinę veiklą. Darbo santykių klausimais perleisti atsakomybę rūpintis įdarbinimo įmonei, kuri užtikrins darbuotojų suradimą, darbuotojų apmokymą, įdarbinimą, darbo užmokesčio mokėjimą, atostogų apskaitą, ligų kompensacijas, teisingą mokesčių su darbo santykiais administravimą ir laiku sumokėjimą.

Darbuotojai yra atrenkami pagal kliento poreikius (darbo patirtį, kompetenciją ,išsilavinimą, užsienio kalbų mokėjimą ir kitus aspektus).