Personalo atranka

Personalo atranka

Įmonėms reikalingi tik kvalifikuočiausi savo srities specialistai, kurių reikia „čia ir dabar” . Sutaupysime Jūsų laiką bei resursus atrinkdami kandidatus į jūsų reikiamą darbo poziciją.

Esame sukaupę nemažą darbo patirtį ieškant kvalifikuotų darbuotojų, bei žinome kokiomis lyderio savybėmis, darbuotojas turi pasižymėti bei yra tinkamas kandidatas kuriant Jūsų verslui pridėtinės vertės. Atrinksime tik tuos darbuotojus, kurie labiausiai atitinka darbo poziciją, savo turima kvalifikacija, žiniomis ir darbo patirtimi.

Vykdomas atrankas skirstome į šiuos lygius:

1-ojo lygio atranka – tai ypatingai aukštos kvalifikacijos darbuotojas , turintis tam tikrų žinių , patirties, atitinkantis visus vadovo kriterijus bei turintis reikiamas asmenybės savybes, pasižymintis lyderyste, sąžiningumu. Šio lygio ieškomiems kandidatams skiriame ypatingai daug dėmesio, nustatome, kaip potencialus darbuotojas dirba komandoje, išlaiko “šaltą protą” sudėtingose situacijose, bendravimo ir diplomatiškumo įgūdžius.

2-ojo lygio atranka – vidutinės kvalifikacijos darbuotojas ,pvz.: administratorė(-ius) , buhalterė(-is) , vadybininkas . Atsižvelgiame į žmogaus asmenines savybes , patirtį, kalbų mokėjimą, mokėjimą dirbti komandoje, komunikabilumą bei bendravimą su klientais ir naujų pritraukimą.

3-iojo lygio atranka – tai darbo pozicija, nereikalaujanti specialios kvalifikacijos ar patirties . Atrenkame tinkamiausius kandidatus Jūsų ieškomai darbo pozicijai .